Hírek
2025. márc. 6.
DSZC Vegyi
Vegyiparis siker a X. Dr. Szentágothai János biológiaversenyen
A X. Dr. Szentágothai János biológiaverseny döntője 2025. február 28-án és március 1-én került megrendezésre.

A pénteki elméleti forduló a Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnáziumban volt, ahol a bejutó 25 tanulóból 12 juthatott tovább a szombati gyakorlati fordulóra. A szombati események a Pécsi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Karán történtek. Nemes Tímea, 13. A osztályos tanuló második helyezést ért el. Felkészítő tanára: Dr. Forgács Katalin.
Gratulálunk az eredményhez!
KAPCSOLÓDÓ HÍREK

75 éves a Debreceni SZC Vegyipari Technikum – legendás vezetők az intézmény élén
Az 1950/1951. tanévben kezdte meg működését a Debreceni Vegyipari Technikum. 1950. szeptember 1-jén 132 tanuló vett részt a Debreceni 3. sz. Vegyipari Technikum első tanévnyitóján. 2025. szeptember 1-jén 820 diák sorakozott fel az ünnepségen. A tanulói létszám növekedése indikátora a magyarországi vegyipar fejlődésének, egyben az intézménnyel szemben szaporodó ipari elvárásoknak is.
2025. dec. 31.
DSZC Vegyi

Lázas küzdelem a matematika versenyen
Izgatott versenyzők lázas zsibongása töltötte meg a fizika előadónkat november 13. délutánján.
2025. nov. 14.
DSZC Vegyi

Sikeres pályázat – új eszközök az analitikában
Örömmel osztjuk meg, hogy iskolánk a Richter Gedeon Nyrt. Centenáriumi Alapítványa pályázatán Szabó Norbert igazgatóhelyettes pályázatával 4 millió forintos támogatást nyert el! A DSZC pedig kiegészítette az összeget, hogy minél modernebb eszközparkja lehessen intézményünknek.
2025. nov. 14.
DSZC Vegyi










